KENDİ PARFÜMÜNÜ HAZIRLA

 

İçerisinde ne olduğunu bilmediğiniz parfümleri artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz.

 Ailenizin sizin yaptığınız bir parfümü kullanmasını istiyor veya sevdiklerinize hem uygun hem kaliteli  uzun süre  kalıcı  hediye parfüm yapmak istiyor olabilirsiniz. O zaman müjde! İşte size  evde parfümyapmanın adımları.

May Esans Aroma ailesi  olarak siz değerli takipçilerimize sunulan yenilikçi ürünümüz olan kendi parfümünü yap sevdiklerinize kendi yaptığınız ürünü hediye edin mantığı ile ürünlerimiz hazırlanmıştır.

Sipariş verilen ürün elinize ulaştığında size gönderilmiş olan kargoda 5 adet damlalık 1 adet 20 ml istemiş olduğunuz parfüm esansı ( 5 parfüm şişesine yetecek 50ml) parfüm  Alkolü, Kalıcılığı arttırıcı Formüle edilmiş  ürün kiti (10ml) 1 adet 50 ML Parfüm şişesi olarak elinize ulaşacaktır.

Bu set ile 5 şişe 50 ml parfüm yapmış olacaksınız dışarda satılan açık parfümlerden daha kalıcı ve uygun fiyata siz değerli takipçilerimizin elinin altında bulunacaktır.

KOKU ÇEŞİTLERİMİZ

Erkek parfümleri

BLEU CHANNEL

TERRE D HERMES

SAUVAGE FOR MAN

ARMANI ACUQA DI GIO

ARMANI STRONGER WITH YOU

DISEL FUEL FOR LIFE

NİKOS SCAPTURE

Kadın Parfümleri

GIORGIA ARMANI Sİ

EMPERIO ARMANI BECAUSE IT’S YOU

DOLCE GABBANA THE ONE ESSENCE

CAROLINA HERRERA GOOD GIRL

JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL

LACOST FEMME

KENZO FLOWER

AFRODİT PARİS HİLTON

CHANNEL COCO MADEMOISELLE

 

Ürün yapımı ile alakalı reçete kargonuzun içinde yer alacak olup Parfümlerinizi kendiniz evde çok rahat yapabileceksiniz.